Medicinos darbuotojus sveikino Lietuvos džiazo festivaliai!

Lietuvos regioninių džiazo festivalių organizatoriai medicinos darbuotojus jų profesinės dienos proga nusprendė pasveikinti šią dieną 04.27 netradiciškai. Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės  vakcinavimo centruose medikų garbei skambės ramaus džiazo melodijos. Taip praskaidrinant nuotaiką ir medikams, ir vakcinuojamiems žmonėms.

„Esame neapsakomai dėkingi visai medikų bendruomenei, tad artėjant tarptautinei džiazo dienai nusprendėme kartu su kolegomis apjungti pajėgas ir padėkoti tikriesiems kovos su pandemija herojams. „Tikiuosi, kad profesoriaus pianisto Sauliaus Šiaučiulio ir saksofonininko Laimono Urbiko virtuoziškas mini koncertas suteiks jiems gerų emocijų. Nes džiazas- tai laisvės muzika, o mūsų šaunieji medikai daro viską, kad kuo greičiau išsilaisvintume iš pandemijos gniaužtų“: sakė akcijos sumanytoja Klaipėdos pilies džiazo festivalio vadovė Inga Grubliauskienė. Šiaulių džiazo festivalio siela Remigijus Ruokis antrino, kad Šiaulių – Klaipėdos gitaristas Vykintas A. Jasaitis ir pianistas Martynas Šiaulys atliks ne tik pasaulyje gerai žinomus džiazo standartus, bet ir pradžiugins savo kūrybos kompozicijomis, kurios vasaros pabaigoje pilnu sąstatu bus atliekamos ir XX „Šiauliai jazz 2021“ festivalyje. Smagu, kad sveikinimai skambės dviejose vakcinavimo vietose skirtingu laiku.

„Jeigu pandemijos virusas jau turi skiepus, tai džiazo virusas yra nenugalimas. Jis toks galingas, kad tave lydi iki paskutinio atodūsio“,- juokaudamas sako tarptautinio festivalio „Džiazo dienos Tauragėje“ organizatorius Valdas Latoža. „O jeigu rimtai, tai džiazo festivaliai ir medikai turi bendro panašumo – tenka daug improvizuoti, veikti ne pagal taisykles, kad gerai atliktume savo misiją. Medikai gydo kūną, o džiazo festivaliai – sielą, įkvepia, suteikia gerų emocijų. Medikai ir džiazo koncertų organizatoriai nori kuo greičiau išlipti iš to košmaro, kurį mums primetė globalūs ir nacionaliniai įvykiai. Jau antri metai priešakinėse pozicijose pluša medikai, tad tik muzikos garsais būdami turtingi, ir tik jais mes galime jiems pasakyti AČIŪ“ – jau nebejuokaudamas priduria tarptautinio festivalio „Džiazo dienos Tauragėje“ lyderis Valdas Latoža.